TRITEK

rsz_untitled-5

Ülkemizde, çok az sayıda doğa sporları malzemesi üreten firma var. Bunlardan biri de TRITEK.. Üstelik en eskilerinden de biri…

TRITEK‘in geçmişi, 1950’li yıllara, kurucusu Saim CAN‘ın çocukluk hayallerine dayanıyor. Saim Bey, doğaya olan merakı sebebiyle her fırsatta kamplara ve gezilere giderek, fotoğraf çekerken farkında olmadan gelecekteki işinin de temellerini atmış oluyordu.

Jacket

O zaman doğa sporları ülkemizde bilinen bir alan değildi ve malzeme bulmak imkansızdı. Saim Bey, doğada duyduğu ihtiyaçlar doğrultusunda ilk önce kendisi için bir yelek bir de pantolon üreterek başladı işe. Sonuç oldukça başarılıydı, kullanışlı ve rahat giysiler ortaya çıkmıştı. O zaman başta kendisi için ürettiği bu giysileri, diğer doğa sporları meraklılarının da hizmetine sunmaya karar verdi.

Trousers

1970’lerin sonlarına gelindiğinde ilk üretim yeri kuruldu.  Doğada geçen yıllarla birlikte kazanılan deneyimlerden yararlanılarak, fotoğraf, seyahat ve doğa meraklılarının  aktivitelerini kolaylaştıracak fonksiyonel kıyafetler üretilmeye başlandı. Saim Bey, TRITEK olarak ürettikleri kıyafetlerde, rahatlık, kullanışlılık ve dayanıklılık yanında, günlük yaşamda da kullanılabilecek şıklıkta olmasına özellikle dikkat ettiklerini vurguluyor. Tüm giysileri , mümkün olan en üst kalite malzemelerden büyük dikkat ve özenle ürettiklerini ve son olarak da hassas bir kalite kontrolünden geçirdiklerini söylüyor.

Waistcoats

TRITEK bugün pek çok Avrupa, Ortadoğu ve Asyapasifik ülkesine   ihracat yaparak, ülke ekonomisine de büyük bir katkı sağlıyor. TRITEK‘in ihracat bazlı çalışması nedeniyle, ülke içinde bir parekende mağazası bulunmuyor. Ancak ürünlerini internet sitelerinden  incelemeniz ve parekende olarak satın almanız mümkün. ÜRETTİĞİ ÜRÜNLER: Yelekler, pantolonlar, ceketler, gömlekler. İNTERNET SİTESİ: http://www.tritek.com.tr

TELEFON NUMARALARI: 0212 695 29 74  – 0539 482 0 100

 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: