DAĞCILIK VE DOĞA FİLMLERİ – 44

173. END OF THE SPEAR (2005)

1956 da yaşanmış gerçek bir olaydan esinlenerek çekilen bu film, 5 genç misyonerin,  Ekvator’da,  Amazonun derinliklerinde Waodani kabilesi tarafından öldürülmesi üzerine yaşananları anlatıyor.  Bu karşılaşma,  yerlilerin ve genç bir savaşçı olan Minciyani’nin hayatını inanılmaz bir şekilde değiştirecektir.

steve_saint_2

 

174. DEATH HUNT (1981)

İki efsane aktörün, Charles Bronson ve Lee Marvin yer aldığı harika bir film.  1931 yılında Kanada Yukon bölgesinde yalnız başına yaşayan bir avcı  (Charles Bronson ), yaralı bir köpeği sahibine para ödeyerek alır. Köpeğin sahibi daha sonra çalındığını iddia ederek, arkadaşları ile birlikte avcının peşine düşer. Ancak avcı peşindekilerden birini öldürür. Bu kez kanun peşine düşecektir. Yukon ve Alaska’nın harika doğasında çekilmiş çok güzel bir film.

51D6T8BSQXL._SL500_SS500_

 

175. SERAPHIM FALLS (2007)

Amerikan iç savaşında geçen bir olayın hesaplaşmasını anlatan bir film. Karlı dağlarda amansızca süren bir takip hikayesi.

kirli-gecmis-seraphim_falls-film-izle-afis-resim-picture-movie-poster

 

176. NAKED PREY (1966)

Afrika’da bir safari gurubunun üyeleri, hediye vermeyi reddedince bir kabilenin saldırısına uğrarlar. Biri hariç tüm safari üyeleri öldürülür. Son kalan üyeye de peşindeki avcılardan kaçması için ”Aslan Şansı” verilir. Artık vahşi doğa ve yerliler, bu çıplak adamın peşindedir.

naked-prey

 

 

 

 

Comments
3 Responses to “DAĞCILIK VE DOĞA FİLMLERİ – 44”
  1. mustafa dedi ki:

    bir adamın yağmur ormanlarında gorillerle yaşamasını konu alan bir film vardı bulabilirseniz o filmi de koyabilirmisiniz

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: